Монополія на торги: гра від конкурсу до конкурсу

18 Лютого 2019

29 січня 2019 року Кабмін вирішив відібрати в Мін’юста СЕТАМ (підприємство, яке займається реалізацією арештованого виконавцями майна) та передати його АРМА (Агентству з розшуку та менеджменту активів).

Що стало причиною такого рішення уряду, які ризики воно несе для системи примусового виконання судових рішень та проведення процедури торгів – у коментарі Олексія Соломка, адвоката, радника ADER HABER, спеціально для видання Закон і Бізнес: http://bit.ly/ASzb142

Ще новини
ADER HABER захистила ТОВ “Карпатські мінеральні води” в АМКУ у справі щодо ...
Більше звітності, новації в навчанні водіїв та нові дороги: що зміниться в травні
ADER HABER здобула перемогу у Верховному Суді в спорі про стягнення 4,3 млрд грн на користь ...