29 січня 2019 року Кабмін вирішив відібрати в Мін’юста СЕТАМ (підприємство, яке займається реалізацією арештованого виконавцями майна) та передати його АРМА (Агентству з розшуку та менеджменту активів).
Що стало причиною такого рішення уряду, які ризики воно несе для системи примусового виконання судових рішень та проведення процедури торгів – у коментарі Олексія Соломка, адвоката, радника ADER HABER, спеціально для видання Закон і Бізнес: http://bit.ly/ASzb142