ЛОБІСТИ НА ОБЛІКУ

23 Квітня 2024
Національне агентство з питань запобігання корупції – НАЗК оприлюднило для громадського обговорення проект Положення про Реєстр прозорості — інформаційно-комунікаційної системи, що забезпечує збирання, накопичення, захист, облік, оброблення і надання інформації про лобістів та їх звітність.

Зауваження та пропозиції до проекту планують приймати за допомогою електронної форми до 16:00 24 квітня, а їх результати будуть оприлюднені 8 травня на офіційному сайті агентства.

Яким бачить наповнення та роботу Реєстру прозорості НАЗК – описала на сторінках Закон і Бізнес старший юрист практики Government Relations ADER HABER Law Firm Людмила Крохмалюк:

https://zib.com.ua/ua/161032-yakim_bachit_napovnennya_ta_robotu_reestru_prozorosti_nazk_-.html?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2hHVIVC9Wzpzq7sSbVY3ayefMABwSchv4WXu4fzg1angCZ0KaiVpwvbFA_aem_AWodGV5Ufat4FX2ByaF7xQeE0_D9FGeZorMwZ5kcKPn6BNyFEeEgflSKFVTQh6WJEDN1M8-EYehihZePvHTkza87

Команда

Віктор Залізнюк
Радник, адвокат
Ще новини
“Національний кешбек”, нові банкноти та ліки на АЗС: що зміниться в березні
Межа дискреції: ADER HABER захистила ПРАТ “Черкаське хімволокно” у спорі з нкрекп ...
Підтримка ветеранів, виїзд за кордон та фінансовий нагляд: що зміниться в лютому