Доки Мін’юст вагається, або Маленький крок НБУ, що може стати великим стрибком для приватних виконавців

14 Березня 2019

У своїй статті спеціально для видання Закон і Бізнес Олексій Соломко, адвокат, радник ADER HABER , проаналізував Постанову правління НБУ від 28.01.2019 р. № 23, якою розширено коло осіб, уповноважених вручати документи щодо стягнення коштів із рахунків боржників. Тепер до нього включено помічників приватного виконавця та посильних (уповноважених виконавцем).

Як зазначає експерт, завдяки такій новелі для приватних виконавців спрощується процедура доставлення постанови про накладення арешту та направлення платіжних вимог про списання коштів боржників за умови наявності в них рахунків, відкритих у кількох банках.

Таким чином, зменшується вірогідність того, що боржник встигне вивести кошти зі свого рахунку, адже раніше це було можливим у зв’язку з вимогою обов’язкового пред’явлення паперового оригіналу постанови до банку, на доставлення якої приватні виконавці могли витратити кілька годин або навіть днів (за умови відправки поштою).

За словами Олексія Соломка, члена Асоціації приватних виконавців України, яка й виступила ініціатором змін, надалі можна очікувати на подальше розширення прав приватних виконавців.

Детальніше з матеріалом можна ознайомитися за посиланням: http://bit.ly/ASzb133

Ще новини
ADER HABER захистила ТОВ “Карпатські мінеральні води” в АМКУ у справі щодо ...
Більше звітності, новації в навчанні водіїв та нові дороги: що зміниться в травні
ADER HABER здобула перемогу у Верховному Суді в спорі про стягнення 4,3 млрд грн на користь ...